لایه برداری پوست

لایه برداری پوست در حقیقت این کار را انجام می دهد که سلول های مرده پوست را از بین می برد که پوست شاداب و درخشان شود .

لایه برداری پوست به چه شکل هایی انجام می شود

اسیدها و آنزیم های مختلفی موجب می شود که سلول های مرده از پوست از بین روند . یعنی در واقع یک سوختگی بسیار ناچیز و کنترل شده در پوست ایجا می شود و سلول های مرده بعد از این که جدا شدند سلول های سالم جای آن ها را می گیرند . لایه برداری پوست برطبق موادی که در آن به کار گرفته می شود غلظت آن و زمان که مواد روی پوست می مانند بسیار باهم فرق دارد .

لایه برداری به شکل سطحی

روند لایه برداری در اپیدرم یا لایه سطحی پوست به وجود می آید .که جهت برطرف کردن کدر شدن و تیره بودن پوست انجام می شود و همین طور چروک ها و جای جوش ها را از بین می برد .

لایه-برداری-پوست

لایه-برداری-پوست

لایه برداری معمولی

در برابر لایه های سطحی که دارای عمق بیشتری هستند به داخل پوست نفوذ می کنند و توصیه می شود  تنها در قسمت های دیگر بدن استفاده شود . و جهت عارضه هایی همچون آکنه – خط های پوستی و تغییراتی که در پوست بر اثر آفتاب ایجاد می شود ، صورت می گیرد .

لایه برداری عمیق

این روش جز قدرتمندترین لایه بردارهای پوست می باشد که از آن در درمان چین های پوستی – اثراتی که به علت بالا رفتن سن و آفتاب روی پوست باقی مانده است استفاده می شود . باید این نکته را در نظر داشت که پیلینگ و لایه برداری تنها جهت درمان مشکلات پوستی استفاده نمی شود .

لایه برداری پوست احتیاج به تجربه بسیار زیادی دارد و روشی بسیار حساس می باشد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست به تمامی روش های لایه برداری پوست آشنایی دارد و می تواند آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و پوستی زیبا را به بیمار ارائه دهد .

میکرودرم ابریژن

به وسیله دستگاهی پودر کریستال های سفت با فشار زیادی روی پوست قرار می گیرد این دستگاه با وارد کردن فشار منفی به پوست وارد می کند و مشابه به دستگاه بادکش کاربرد دارد . به وجود آمدن فشار منفی لایه برداری مکانیکی بسیار عالی روی پوست ایجاد می کند .  این روش تمامی منافذ باز پوست را از بین می برد و تمامی جای جوش های سر سیاه را برطرف می کند .

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =