بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

پرپشتی و خوش حالتی موها یکی از دلایل اصلی بر زیبایی چهره افراد است، افرادی که به هر دلیل دچار ریزش مو می شوند  تغییر قابل ملاحظه ای در چهره خود احساس می کنند، این افراد  به نسب اعتماد به نفس پایین تری دارند  و  در روابط خود به مشکل بر می خورند . خوشبختانه روش های مختلفی برای  کاشت مو و حتی کاشت ابرو  وجود دارد که می توان با کمک آن ها زیبایی چهره خود  را دو چندان کنید . اگر شما هم از ریزش موهای خود رنج می برید با ما همراه باشید .

کاشت مو

از آنجا که در زمینه کاشت مو تبلیغات بسیار زیادی  صورت می گیرد، خیلی از مراجعین برای انتخاب روش کاشت مو و کلینیک  کاشت مو دچار سردرگمی می شوند،  در نتیجه بهتر است با روند کلی کاشت مو و کاست ابرو ابتدا آشنا شوید و سپس به دنبال یک کلینیک خوب و حرفه ای در این زمینه باشید .

کاشت مو یک نوع پیوند عضو است،  این پیوند همانند پیوند پوست که یک عضو زنده است انجام می شود، مو هم یک  نوع موجود زنده است، پس لازم است تا ابتدا ساختار مو را بشناسیم  و با کارکرد آن آشنا شویم تا بهترین تصمیم را  در رابطه با آن بگیریم .

ساختار مو

اگر بخواهیم ساختار مو را بررسی کنیم یک سری واحد هایی در پوست وجود دارند  که با نام واحد فولیکولی شناخته می شوند، این واحد ها شامل مو و یک سری اجزای اطراف آن می شود .

قسمت انتهایی مو که گفته می شود پاپیلای مو منطقه ای است که حاوی  شریان ها و  مویرگ هایی است که نقش تقسیم  و خونرسانی مو را بر عهده دارد .

بالاتر از این ناحیه،  مربوط به پیاز مو است که  مسئول شاختن کراتین و ساقه مو است .

بالاترین قسمت هم مربوط به ساقه مو است که مقداری از آن در داخل پوست و  قسمتی در خارج از پوست می باشد .

در اطراف فولیکول مو یک سری ارگان هایی وجود دارد که  شامل غدد چربی ،غدد الف ،پایانه های عصبی  می باشد که اگر  تعداد غدد چربی به نسبت بیشتر باشد  پوست سر حالت چرب دارد .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش بهترین کلینیک پوست در غرب تهران  با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

روش های کاشت مو

در دوره های جدید بیشتر کاشت مو  با استفاده از پیوند پوست انجام می شود  تا پیوند مو ، به این معنی که پوست به صورت نوار های باریکی برداشته می شود  و در جاهایی که لازم بود کاشت مو  انجام می گردد،  این روش نمای بسیار خوبی نداشت  و کاشت به صورت منطقه ای صورت می گرفت ، با پیشرفت تجهیزات  این روش ابداع شد که فولیکول مو  را جدا کنند ، و پویند مو انجام شود تا کاملا در داخل پوست نفوذ کند .

بهترین روش کاشت مو

امروزه با توجه به تجهیزاتی که موجود است  و پیشرفت هایی که انجام شده است ،  این امکان وجود دارد تا مو را کاملا به داخل پوست ببریم ، هر واحد فولیکول مو ۳ تا ۴  شاخه مو دارد  که پیوند داده می شود . در کلینیک زیبایی عرفان نیایش به عنوان یکی از بهترین کلینیک های پوست در جنت آباد  سعی بر این شده است با استفاده از بهترین روش ها میزان رضایت افراد را به نسبت افزایش دهند .

نتیجه گیری

در اخر باید گفت  انتخاب  مرکز کلینیکی که کاشت مو انجام می دهید بسیار مهم است ،سعی کنید کلینیکی که انتخاب می کنید در زمینه کاشت مو و حتی کاشت ابرو از تخصص بالایی برخوردار باشد  تا بتوانیم یک نتیجه ایده ال  از کاشت مو داشته باشید .

با تشکر مدیریت سایت بهترین کلینیک پوست در غرب تهران

هزینه لیزر کلینیک عرفان

برچسب گذاری توسط , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =