بهترین دکتر کاشت ابرو در غرب تهران

آیا کاشت ابرو نیاز به تکنیک خاصی دارد؟

در این مقاله به توضیح مفصل و جامع پیرامون بهترین دکتر کاشت ابرو در غرب تهران پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه شوید.

اخیرا یکی از روش های زیبایی ونیمه تهاجمی که افراد زیادی به خصوص خانم ها و آقایان جوان را به خود متمایل کرده است روش کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و همچنین کاشت مو می باشد.

ابروها بخش مهم و ویژه ای در صورت به شمار می آید که هر چقدر میزان نازکی آن در چهره زیاد باشد، باعث عدم جذابیت فرد می شود. به همین دلیل افراد برای حجیم کردن ابروها به پزشک پوست مراجعه می کنند و خواهان کاشت یا پیوند ابرو هستند.

بهترین دکتر کاشت ابرو در غرب تهران

علل ریزش ابرو چیست؟
تاتو کردن
ضربه و صدمه در قسمت ابروها (اگر ضربه محکم باشد، ممکن است که باعث از بین رفتن رنگدانه های ابرو شود و در نتیجه نمای ظاهری ابرو را زشت و نافرم می کند)
تریکوتیلومانیا یا کندن عصبی ابروها
کم کاری تیروئید
آلوپسی آرئاتا
کندن و نازک کردن بیش از حد ابروها و مداومت در آن
کم پشتی ژنتیکی

روش کاشت ابرو چگونه است؟
شیوه کاشت ابرو بسیار خاص و تکنیکی می باشد و نمی توان با مراجعه به هر متخصص و دکتر پوست آماتور این روش را انجام داد چرا نیاز به مهارت و تجربه ای بالایی نیاز دارد. پزشک ماهردر ابتدا با گرفتن موهای نازک و به صورت نواری مرحله اول را آغاز می کند. متذکر می شویم که موهای انتخابی باید به گونه ای باشد که طول در حدود ۶ سانتی متر و عرض ۸ میلی متر باشد. سپس با ایجاد برشی بسیارظریف در قسمت ابرو اقدام به پیوند می نماید. این پروسه بسیار حساس است چرا که با کاشت نامناسب علاوه برایجاد ظاهری زشت نیاز به هزینه مجدد پیدا می کند.

یکی از فاکتورهای مهمی که متقاضیان در مراجعه به کلینیک و مطب دکتر پوست در نظر می گیرند، این می باشد که خواهان نزدیک بودن به محل سکونتشان باشد. به همین دلیل مطب زیبایی بهترین دکتر کاشت ابرو درغرب تهران می توانند به راحتی به این مطب مراجعه نمایند.

برای اطلاع پیدا نمودن ازاین شیوه درست و بی خطر، بهتر است که این کلیپ کاشت ابرو با موی طبیعی دکترسمیه زمانی نیا را تماشا بفرمایید.

آیا کاشت ابرو دارای عوارض جانبی است؟
این پروسه هیچ گونه عوارض جانبی ندارد مگر این که بد پیوند داده شده باشد، به طوری که پیازه مو وگرفت ها در خواب مناسب نباشند. چرا که با پیوند غیر حرفه ای باعث رشد موهای ابرو به صورت سیخ سیخ شود و شکل آن زشت باشد.

بهتر است افراد برای کاشت ابرو به یک دکتر پوست خوب و حرفه ای مراجعه نمایند و این پروسه را انجام دهند. یکی از ملاک هایی را که می تواند در انتخاب به آنان کمک نماید، دیدن نمونه کارها از نزدیک و گفتمان با متقاضیان آن می باشد، در صورتی قادر به دیدن نمونه کار از نزدیک نیستند، می توانند از پیج سایت و اینستاگرام دیدن کنند.

برچسب گذاری توسط , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =